Prosinec 2012

GameShow (Far Cry 3)

31. prosince 2012 v 12:55 | Assassin |  GameShow

Re-Play 2s51

31. prosince 2012 v 0:03 | Assassin |  Re-Play

Stronghold Kingdoms (Trailer)

31. prosince 2012 v 0:02 | Assassin |  Game Trailer

Stronghold Kingdoms

31. prosince 2012 v 0:01 | Assassin |  Pc Games
Stronghold Kingdoms je MMO strategie, v níž se utkáte se spoustou hráčů z celého světa. Na začátku vám bude přidělena malá vesnička, kterou budete postupně rozšiřovat a dotvářet k obrazu svému. Herní koncept je částečně inspirovaný prvním dílem, nicméně k potřebám multiplayerové hry je upraven a nutno podotknout, že vám bude v prvních okamžicích možná připadat až příliš složitý. K pomoci vám příliš nebude ani úvodní tutoriál, který sice objasní několik základních mechanismů, ale poté vás zanechá svému osudu a bude na vaší iniciativě, jak se dokážete hrou prokousat.
Ve vesnici budujete klasické hospodářské budovy, které vám poskytují zdroje na další výstavbu, výrobu zbraní a zvyšování blahobytu obyvatel, pomocí něhož lákáte další osadníky. Stavba budov není okamžitá a s rozšiřující se vesnicí se postupně prodlužuje až na úroveň několika desítek minut. Podobné to je i s hradem, který bude vaším hlavním útočištěm. Hradby a obranné věže můžete umisťovat v okamžiku, kdy máte dostatečné množství surovin na jejich výstavbu, ovšem samotný proces budování zabere nějaký čas.
Motivační systém funguje obdobně jako v původní hře. Pokud budete štědří vládci a nebudete po svých obyvatelích požadovat žádné daně, zvýšíte jim příděly jídla a poskytnete dobré ubytování, bude vaše reputace stoupat a do vaší osady se budou hrnout davy nových rolníků a dřevorubců. V opačném případě vás budou vaši poddaní opouštět. Na vině poklesu tohoto ukazatele mohou být ale i vnější vlivy, jakými jsou například přívalové deště nebo epidemie moru. Je tedy potřeba si hlídat, jestli vás vaše ovečky neopouští a přizpůsobovat tomu své jednání.

Minimální požadavky:

Procesor: 1 GHz nebo rychlejší
Paměť: 512 MB RAM pro Windows XP (1 GB pro Windows Vista a 7)
Pevný disk: 150 MB
Grafická karta: DirectX 9 kompatibilní

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :


GameShow (Assassin's Creed 3)

30. prosince 2012 v 15:15 | Assassin |  GameShow


Miasmata (Trailer)

30. prosince 2012 v 0:15 | MarsCraft |  Game Trailer

Miasmata

30. prosince 2012 v 0:12 | MarsCraft |  Pc Games
Nezávislá scéna nadále chrlí jeden hit za druhým. Život indie vývojáře ale nebývá snadný a občas dojde k takovým extrémům, že konečnému produktu stačí pro závěrečné titulky jen pár řádků. Jedním z nich je i Miasmata, originální projekt bratří Johnsonových, který velice rafinovaným způsobem vyobrazuje lidskou bezmoc a osamělost v neznámém prostředí. Takový Robinson Crusoe, jen daleko drsnější, nepřátelštější a záhadnější... a bez Pátka


Nikde nikdo, nikde nic. U břehu stojí jenom vaše loďka s pádly, pod nohama jen písek a kamení, za zády pak nezdolné skály a pohledná zeleň. Vodní hladina věrohodně odráží krásy záhadného ostrova, co se mu říká Eden, a vyšlapaná cestička vaše nohy táhne rovnou do prosluněnných lesů. Vaše oči se ubírají směrem k přírodním strukturám zatím neprozkoumaného kusu země, uši zaměstnává praskání větviček pod nohama, do sebe bouchající balvany a šum oceánu. Aniž byste měli chuť dělat cokoliv jiného, než se kochat okolním prostředím, prakticky ihned zakopnete o mrtvolu s kudlou v zádech, první stavbu, a další stavbu, a další.. a ejhle, laboratoř! A kde že se vzala? Kdo ví, ale tabule uvnitř vás spolehlivě zneklidní bílou křídou napsanou větičkou "jsi sledován"

Minimální HW požadavky :
Operační Systém:Windows XP/Vista/7
Procesor:Intel Core 2 Duo @ 2.5 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+
RAM:2 Gb
Prostor na disku:3 Gb free
Video RAM:256 Mb
Video Karta:nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 3670
Zvuková Karta:DirectX Compatible
Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :
Google Play

29. prosince 2012 v 20:22 | MarsCraft |  Android Game
Google zavedl v obchodu s aplikacemi Play nové opatření, které ocení zejména vývojáři, některé uživatele však může nahněvat. Pokud budete nyní chtít hodnotit jakoukoliv aplikaci, neobejdete se bez Google+ účtu. Komentáře by díky tomuto kroku měly být transparentnější a především se zamezí vulgárním a falešným hodnocením, protože než někdo něco napíše pod svým Google+ profilem, určitě si tón příspěvku pořádně rozmyslí. Je to podobné, jako s komentáři pod články skrze Facebook, kde člověk také více vystupuje z anonymity. I Google+ profil se dá zfalšovat, ale přece jenom k tomu bude potřeba podstatně více kroků než doposud.
Pokud Google+ nepoužíváte, nabídne vám Google před odesláním recenze migraci. Vaše starší komentáře se nesmažou, jako autor se u nich ale objeví "A Google User" (uživatel Google). V případě, že už Google+ profil máte, budeme rádi, když si do svých kruhů přidáte náč profil SmartMania.cz který už sleduje přes 10 000 fanoušků.

Hlavní stránka Google Play :