Září 2012

RE-PLAY 2s38

30. září 2012 v 0:15 | Assassin |  Re-Play


Star Wars The Old Republick (Trial)

29. září 2012 v 11:49 | Assassin |  Pc Games
Po dnešním updatu ve Star Wars: The Old Republic přibyla možnost vyzkoušet si hru zcela zdarma. Výhoda je ta ,že hra bude v letošním roce přecházet do free to play režimu ,takže váše postava už bude v té době na 15 lvlu a vytwinkovaná. Pro trial hráče platí následující omezení:
  • Postava může dosáhnout maximálně 15. úrovně. Jakmile hráč této mety dosáhne, bude na to upozorněn skrz in-game notifikaci a chatovací okno.
  • Postava se může pohybovat pouze na startovací planetě, na hlavní planetě frakce a na flotile. Dále mu pak budou k dispozici všechny Warzones a Flashpointy.
  • Hráč nemůže využívat hlavní, obchodní nebo PvP chat. Omezen naopak nebude u lokálního, skupinového a guildovního chatu. Může také odpovídat na přímé zprávy (whispers).
  • Hráč nemůže posílat a odpovídat na maily ve hře. Přijímat maily je povoleno.
  • Hráč nemůže využívat Galactic Trade Network a také nemůže obchodovat s ostatními hráči.
  • Postava může u svých Crew Skills dosáhnout hodnoty okolo 40.
  • Postava nemůže získávat zkušenosti pro Legacy systém.
Ve SWTOR přibude F2P systém. Zdarma bude zpřístupněna hra až do 50 levelu (současné maximum, které se do konce roku bude zvedat), takový účet ovšem bude podléhat jistým omezením. Záměrně jsem použil slovo přibude, jelikož současně s F2P zde zůstane i model s předplatným herní doby. Pro ten se nemění nic, zkrátka pokud hráč bude nadále platit subscription bude mít přístupný veškerý obsah a nebude ho muset dokupovat v rámci mikrotransakcí jako F2P hráči.
Hráči, kteří před uvedením F2P modelu platili herní dobu budou zpětně odměněni podle tabulky, ze které si můžete vypočítat počet Cartel Coinů, které dostanete. CC je nová měna získávaná za reálné peníze a bude sloužit jako krev kolující v žilách připravovaného F2P modelu.
Přidání F2P modelu je plánované na podzim, nejpravděpodobněji na 11. měsíc tohoto roku.

Pro spuštění hry budete potřebovat operační systém Windows XP, Vista nebo Win 7, Intel Core 2 Duo 2.0GHz nebo Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+, grafickou kartu minimálně s 256 MB RAM a podporou Shader 3.0 (např. nVidia 7800, ATI X1800 či integrovaná karta Intel 4100), 1.5 GB RAM pro XP a 2 GB pro Vista a Win 7, DVD-ROM - 8x a samozřejmě internetové připojení.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

RE-FRESH video 28. 9. 2012

29. září 2012 v 0:12 | Assassin |  Re-Play


Mercenaries 2 World in Flames

28. září 2012 v 0:01 | Assassin |  Pc Games
Pokud si ve hrách libujete v destrukčních činnostech, pak jste jistě hráli gamesy jako je FlatOut nebo také skvělou konzolovou akci s názvem Mercenaries. A právě poslední zmiňovaná hra se dočkala svého pokračování s názvem Mercenaries 2: World in Flames. Název hry koresponduje s tím, co se bude dít na herní obrazovce. Svět v plamenech, obrovské destrukce doprovázené létajícím materiálem či oblaky kouře. Plně zničitelné prostředí, takže když například budete střílet do džípu, budou vzduchem létat kousky skla, plechy, dveře či pneumatiky, ale vůz bude stále pojízdný, dokud mu neodrovnáte motor.
Děj hry se ze Severní Koreje přesune do Venezuely, přičemž se můžete těšit na rozlehlejší a pestřejší herní prostředí a též se dočkáte střídání dne a noci. Těšte se na spoustu akce při řízení všemožných dopravních prostředků včetně vrtulníku, kdy narazíte na různé frakce jako Allied Nations, partyzáni, vojáky či drogovými dealery.
Minimální konfigurace
Operační systém: Windows Vista - SP1 / Windows XP - SP3
Procesor: Pentium 4 s hyperthreadingem / AMD Athlon X2 (AMD Athlon 64 X2 pro Windows Vista)
Operační paměť : 1 GB (2 GB pro Windows Vista)
Grafická karta: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600 s minimálně 256 MB paměti
Shader model: 3.0
Medium: 8x Dual layer DVD-Rom
Harddisk: 10 Gb install + save data
Zvuk: DX 9.0c compatible
Doporučená konfigurace:
Operační systém: Windows XP - SP3 nebo Windows Vista - SP1
Procesor: Pentium Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD X2 4600+ 2.4 GHz
Operační paměť : 2 GB dual channel DDR RAM
Grafická karta: Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD2600 s minimálně 512 MB paměti.
Shader model: 3.0
Medium: 8x Dual layer DVD-Rom
Harddisk: 10 Gb install + save data
Zvuk: DX 9.0c compatible

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Homer Face CZ

27. září 2012 v 0:05 | Assassin |  MusicMp3 Download :

Black Mesa (Trailer)

27. září 2012 v 0:02 | Assassin |  Game Trailer

Black Mesa

27. září 2012 v 0:01 | Assassin |  Pc Games
Nemožné se stalo skutečným a reklamní kampaň v režii fanoušků se dočkala šťastného zakončení - po neuvěřitelných osmi letech vyšla masivní modifikace pro Half-Life 2 a finálně se tak zbavila přízviska vaporware. Zhruba čtyři desítky lidí si daly za cíl splnit sen mnohých hráčů - vyrobit remake původního Half-Life, a to rovnou za cenu z nejpříznivějších - zdarma. Pro spuštění je však nutno vlastnit jednu z řady her s odpovídajícím Source enginem.První krůčky prozradí, že Blackmessa je přesně taková, jakou si jí pamatujeme. BM nepotřebuje podávat laskavé odkazy těm, kdož si pamatují původní titul - BM je jeden samotný velký odkaz, remake, jak má být, byť pochopitelně s nějakým střihem či přidaným vlastním nápadem. A tedy, v případě BM se všemi klady i zápory se jedná o tu samou starou lásku z dětství, a tím vlastně zároveň BM krásně ukazuje, nakolik je sázka na nostalgii dvousečná zbraň.
Málo pochyb o tom, že každý z nás zažil minimálně jednou následující - oživení vzpomínky na něco dávného, když jsme byli ještě písklata - milovaný nanuk, oblíbený seriál, nebo třeba právě zbožňovaná videohra. A každý jistě nejednou pocítil, že už to není ono - některé věci a vzpomínky mají pro jedince neporovnatelně větší cenu pokud zůstanou právě jen vzpomínkami.
Nikoli ale BM, ta naštěstí nepřináší hořké vzpomínky na něco, co kdysi bylo sladké a lahodné, poukazuje však na problém, že ač se jedná o modifikaci vytvořenou skutečně se vší autorům dostupnou láskou, tak je na ní nemilosrdně vidět zub času.Source engine sice stále umí vykouzlit hezké lokace, ale pravdou je, že už něco pamatuje a na dnešní špičku prostě ztrácí. Ponejvíce si toho hráč všimne u tak častých načítacích obrazovek - dlouhá chodba se dvěma dveřmi na každém konci ve mne vždy vzbudila tendenci sahat po časopisu na stole a vyloudila malý povzdech. Ovšem, na to se dá zvyknout a svatou pravdou je, že za toto autoři BM zcela jistě nemohou. Jenže věk se nemusí projevovat jen na technologické stránce.
To, z čeho jsme byli před více než jednou dekádou odvaření a o čem jsme si ve školních lavicích s pomocí rozmáchlých gest vyprávěli celé hodiny, dnes zákonitě nemusí být onou peckou. Vlastně si můžeme hravě představit mladší hráče, jež budou ochotni nad něčím jako je BM ohrnout nos. Jenže, ono se jim vlastně ani nelze divit.
Remake je věc ošemetná, musí se dělat s citem, a to jak pro původní předlohu, tak i pro kontext doby, do které ona reinkarnace přistane. S prvním bodem tvůrci neměli sebemenší potíže, a mnozí tak budou žasnout a zatlačovat slzy jak to jen půjde, leč je to právě bod číslo dva, kde přichází tápání.
V případě BM se ale nejedná o problém protáhlého vývoje a naprostého minutí doby vydání - osud, jenž potkal tolik kontroverzního Duka, ale jde o neochotu pochopit, že principy viděné před tolika lety jakožto revoluční dnes již prostě obstát nemusí.
Situaci sice zachraňuje fakt, že původní Half-Life byl designem prakticky všeho, úrovněmi počínaje, přes zbraně, a nepřáteli konče, velice nadčasový, ale přeci jen, být ve hře ještě o trochu více šachet a skákajících pasáží a potápění, tak už vyvstává velký problém, jak takovou hru dnes hodnotit.
Ovšem, co BM nelze vytknout je rozkošná přímočarost a zcela jedinečná atmosféra. Jistě každý hráč původního Half-Life vyšťourá v paměti nějaký ten zážitek, kdy by raději prohodil klávesnici oknem a snědl myš za syrova. To vše, jen aby nemusel opakovat tu pasáž, která mu tak nahání hrůzu nebo mu dává spočítat počet chlupů na zádech.
To vše zůstalo při starém, to vše se také dočkalo notného vylepšení s pomocí novějšího grafického enginu a to vše je opět funkční a s řádně hutnou atmosférou. Někdo nerad headcraby, někdo nerad temné podvodní pasáže s baterkou, jiný zase od přírody nesnáší olbřímí chapadla trčící z podlahy. Každý si přijde na své, a to je zatraceně dobře.Kleiner, Vance a ikonický G-Man - ti všichni a mnozí další se dočkali nové inkarnace a jak již předchozí text naznačuje, jejich zpracování je důstojné vůči předloze a de facto i vůči dílu následujícímu. Nové textury vdechují život všem předtím potkaným postavičkám, leč občas se projeví nízká produkce na dabingu - nikoli však na kvalitě, jež hravě snese srovnání s dnešní AAA produkcí, ale pouze na počtu herců. Ten je pak však elegantně vyvážen zcela perfektním soundtrackem.
Dabing je pak ale naopak zajímavý v případě dorážejících vojáků, kteří se nově domlouvají a dočkali se i přepracované umělé inteligence a při odpovídajícím stupni obtížnosti (jež má ale ze záhadného důvodu tendenci se sama přepínat) dokáží hráči řádně zatopit.
Jenže, pokud pozorně sledujete dění okolo této modifikace, jistě vám neušla informace, že vyšla v nekompletní podobě. Poslední část hry chybí a je nahrazena suchým "to be continued". V kontextu celkové práce a péče do hry vložené se to dá velmi snadno pochopit, autoři prostě již potřebovali netrpělivé základně fanoušků něco ukázat, z čehož by si i samotní Valve mohli vzít příklad, ale co zamrzí, je chybějící multiplayer. Ten má přijít jako standalone modifikace, podobně jako tomu bylo u Half-Life 2, otázkou ovšem je, jestli je dobré přijít o vlnu zájmu a nadšení s vydáním singleplayeru - takhle se autoři pravděpodobně a zbytečně připravují o prestiž a potencionální hráče.
Nezbývá než doufat, že si ve Valve všimnou snah tohoto týmu - množství práce do hry vložené je prostě markantní, a my sami to neoceňujeme ničím jiným, než právě plnohodnotnou recenzí. Smekáme, hra to není perfektní, trochu míjí svojí dobu, ale jde o zcela úžasnou příležitost, jak si připomenout chvilky, jež definovaly podobu FPS her na více než další dekádu.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

League of Legends (Trailer)

26. září 2012 v 0:02 | Assassin |  Game Trailer