Srpen 2012

Bullet Run (Trailer)

31. srpna 2012 v 0:10 | Assassin |  Game Trailer

Bullet Run

31. srpna 2012 v 0:10 | Assassin |  Pc Games
Tohle vlastně není tak docela nová hra. Bullet Run, jak se jmenuje blížící se přírůstek do rodiny free-to-play multiplayerových FPS, tentokrát z dílny debutujících německých ACONY, už byl ohlášen minulý rok, jen se jmenoval HedoneHra poběží na Unreal Engine 3, bude pro dvacet hráčů a nasnadě je jasná otázka - čím se má zrovna tahle střílečka odlišit od tuny jiných, které to ve free-to-play sféře zkouší?Podle tvůrců je klíčovým prvkem přístup k formátu reality show. Bullet Run má být ekvivalentem Běžícího muže, tedy rozvedení současné kultury pseudocelebrit a mediálního vlivu na celou společnost. A to by se mělo promítnout i v samotné hratelnosti. Hlavní bude Heat systém, který reflektuje to, jak moc vás sledují diváci. Zvyšování pozornosti provádíte jak spektakulárními akcemi, tak interakcí s diváky skrze kamery. Zařvěte něco do kamery, naparujte se, dělejte ze sebe blbce, tohle je show a jen extravagance prodává.
Navíc, jak bude kolo probíhat, hráčům se budou odemykat nové a nové schopnosti, které mají zintenzivňovat celou bitvu hrdinů téhle zvrhlé reality show. Na druhou stranu, popisované nové schopnosti jako výzvědný dron či kulometná věž, nijak zvlášť nevyčnívají ze současného FPS standardu. Hodně bude záležet na samotných mapách - při spuštění jich hra nabídne šest, což není mnoho, ale pokud se budou výrazně lišit stylem hraní i vybavením a vychytávkami, může to být tak akorát.
Vzhledem k tomu, že páteří hry bude co největší upravitelnost vlastního hrdiny, aby z něj byla ta známá televizní hvězda, tak slíbených 14 zbraní, které budou v základní verzi hry, zní jako zatraceně málo. Na druhou stranu, ke každé by mělo být k dispozici velké množství modifikací, které ji změní z hlediska efektu i efektivity.
Důležitá je samozřejmě i free-to-play složka. Tvůrci se dušují, že reálné peníze vám nedají něco, co by nemohli mít i ti, kteří hrají zadarmo. Budou to mít jen rychleji. Jednoduše, zaplatí si za víc zkušeností, takže jim levelování postavy nebude trvat tak dlouho. Což je asi nejrozumnější řešení, pokud sáhnete po free-to-play modelu. Když se hra ume, tvůrci chtějí navíc sázet nové updaty a obsah, jak map, tak zbraní.

Systémové požadavky :
Minimum:
OS: Windows XP, Vista, 7
Processor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 3400+
Memory: 1GB Ram
Video Card: NVidia GeForce 6800/ ATI X1900
Additional: Bullet Run installs Punkbuster Anti-Cheat software.


Recommended:
Processor: Intel Core 2 Quad/ AMD Phenom II x 4
Memory: 2GB Ram
Video Card: NVidia GeForce 8800GT/ AMD HD 3850

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Tuto hru můžete hrát i na steamu :

APB Reloaded (Trailer)

30. srpna 2012 v 0:18 | Assassin |  Game Trailer

APB Reloaded

30. srpna 2012 v 0:16 | Assassin |  Pc Games
San Paro je zločinem pustošenou metropolí, uprostřed politického pozdvižení. Schválení zákona Městské ochrany vedlo k vytvoření Vymahačů, licencovaných dobrovolníků, kteří se vydávají do ulic za účelem zastavit Zločince tam, kam policie nemůže. Frakce Vymahačů věří, že jsou na straně dobra. Zločinci se ale obávají, že svoboda i celé město jsou v ohrožení.
Kdo má pravdu? Zločinci nebo Vymahači?
Tvým úkolem je vybrat, ke které z těchto dvou frakcí se přidáš. V této rychlé akční PvP (hráč proti hráči) hře musíš bojovat o budoucnost tebou zvolené frakce a postupně získávat přízeň několika organizací. Tyto organizace ti na oplátku poskytnou nové a exotické zbraně, vozidla a oblečení, které nejenom ovlivní způsob, jakým budeš hrát, ale taky jak cool u toho budeš vypadat.

Klíčové vlastnosti:
  • Vydej se do ulic buď jako Vymahač nebo Zločinec.
  • Vysokooktanové PvP souboje v obrovském živoucím městě.
  • Jedinečné možnosti úprav tvé postavy, oblečení a vozidel.
  • 27 unikátních vozidel od SUV po vysokovýkonné bouráky.
  • Přes 30 unikátních zbraní, plně přizpůsobitelných s dodatečnými modifikacemi.
  • Stovky kosmetických předmětů a symbolů, které tvoji postavu učiní absolutně unikátní.
  • Propracované hudební studio, ve kterém můžeš vytvářet tvoje vlastní znělky.

Jaký stroj na tohle všechno budete potřebovat ?

Minimum:
OS:Windows XP
Processor:Intel Core 2 Duo E6420 (2.13GHz) or AMD Athlon x2 5800+ (3.0GHz)
Memory:3 GB RAM
Graphics:GeForce 7800 with 256MB and support for Pixel Shader 3.0, or AMD equivalent
DirectX®:dx90c
Hard Drive:7 GB HD space
Other Requirements:Broadband Internet connection


Recommended:
OS:Windows Vista 64-Bit / Windows 7 64-Bit
Processor:2.4GHz Intel Core 2 Quad or equivalent AMD x4
Memory:4 GB RAM
Graphics:GeForce 8800GT 512MB or AMD equivalent
DirectX®:dx90c
Hard Drive:7 GB HD space
Sound:Dedicated sound card with hardware acceleration.
Other Requirements:Broadband Internet connection

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Americký Chopper S1E09

28. srpna 2012 v 22:47 | Assassin |  Americký Chopper

I'm Going To Report You To Garry!

28. srpna 2012 v 21:55 | Assassin |  Parodie
Ach ta závislost. :DUnreal Tournament 2004

28. srpna 2012 v 21:53 | Assassin |  Pc Games
Co se týká singleplayeru, budou znalci UT2003 jako na koni, ale i pro ně je připraveno několik příjemných překvapení. Celý singleplayer je vlastně jedno velké sportovní klání. Úplně na začátku si zvolíte model své postavy a svůjtým v podobě dalších pěti bojovníků, kterým budete velet. Každý z nabízených spolubojovníků má čtyři základní atributy (nebojte, není to svatá čtveřice - síla, obratnost, vitalita a magie - zdravím Diablisty :)) a to přesnost, agresivitu, taktiku a hbitost. Ty jsou uváděny v procentech - před začátkem zápasu, konkrétně při loadování arény, se vaše i soupeřovy hodnoty zprůměrují ahned vidíte, v čem jste lepší a naopak, na co si máte dávat u soupeře pozor. V UT2004 je management týmu dokonce vypiplanější než v UT2003. Jak je v dnešní době zvykem, peníze jsou vždy až na prvním místě, proto i postup hrou závisí na vašem virtuálním kontě. Peníze získáváte překvapivě výhrami v jednotlivých arénách a potřebujete je k postupu dále, neboť vaši spoluhráči se dožadují žoldu. Před začátkem mapy si můžete vybrat, které spoluhráče do hry nasadit a na jakou činnost (obrana, útok, krytí, ...), občas vám některého zraní a vy ho musíte za poplatek nechat vyléčit nebo bude mít drtivě sníženy některé statistiky, ... Zkrátka je toho spousta. Za vyhrané peníze si také můžete najmout další spoluhráče, ale i měnit mapy nebo vyzývat ostatní týmy. Co jsou to výzvy? Výzev jsou dva typy. První je klasický boj o peníze v malé aréně a jeden na jednoho. Vyzvat můžete koho chcete, ale také se připravte, že ostatní týmy také budou často vyzývat vás. Na výzvu si můžete vybrat vždy ze dvou náhodně vybraných arén a vsadit si nějakou sumu peněz. Pokud prohrajete, rozlučte se s nimi, pokud vyhrajete, dostanete dvojnásobek. Jak prosté. Pak tu ale máme druhý typ výzvy. V základní nabídce spoluhráčů není totiž nic moc výběr, vesměs samá másla, ale můžete vyzvat jiný tým na zápas. Ne o peníze, ale o jednoho z členů vyzvaného týmu. Taková výzva je logicky o mnoho těžší, protože proti sobě soupeří celé týmy, ale odměny kolikrát stojí za to, protože někteří členové nepřátelských týmů jsou totální borci. Samozřejmě také občas vyzvou nepřátelské týmy i vás, takže pokud se o nějakého spoluhráče utkáte s týmem, který má přesnost větší než vy a navíc se bude hrát "InstaGib", což si také můžete zvolit, můžete se s ním rozloučit. Tedy pokud nehrajete na nějakou srabácky nízkou obtížnost (první čtyři z osmi).
Umělá inteligence botů je na velmi vysoké úrovni. Nejen že se výborně pohybují po nejefektivnější trasách, ale také bez problémů poslouchají vaše příkazy. Je tedy jen na vás, jestli je pošlete pro vlajku a sami ohlídáte základnu nebo si k sobě vezmete jednoho pomocníka a vlajku dostanete sami nebo uděláte hromadný útok na soupeřovu základnu bez ohledu na obranu vlastní vlajky. Totéž platí například i u "Double Domination" - můžete si jednoho bota přivolat aby vás kryl a ostatní vyslat ke druhému bodu, atd. Možností je skutečně nepřeberně a je jen na vás, kterou si zvolíte. Vybrat si můžete z celkem osmi úrovní obtížnosti, ze kterých si vybere opravdu každý. První tři jsou pro opravdové začátečníky, ale dál už začíná přituhovat a poslední dvě jsou pro skutečné mistry. Boti znají dokonale celou mapu a využívají všech jejích výhod. Také reagují na opakující se situace, takže až budete potřetí utíkat s vlajkou tou samou cestou, připravte se na to, že se za rohem ocitnete na druhém konci soupeřova "Flak Cannonu". Nikdy se nestane, že by se někde zasekli, nebo že by okolo vás jen tak proběhli. Hru navíc můžete zkrášlit některým z mnoha mutátorů, které hra nabízí, včetně oblíbeného InstaGibu (i ve variantě se zoomem) nebo LowGravity. Pokud nějaký použijete, boti se automaticky přizpůsobí, takže například u InstaGibu nebudou kontrolovat body, kde se objevují zbraně, protože tam prostě žádné nejsou. V nízké gravitaci také nebudou jen tak skákat, aby se stali snadným terčem, když se budou bezmocně plácat ve vzduchu. Bravo! Umělá inteligence je opravdu výborná.
Co se týká zbraní, najdete tu všechno, co potřebujete. Většina zbraní je sice úplně stejných jako v UT2003 (minigun, shock rifle, raketomet, …), některé pouze změnily design (pulse rifle) a najdeme tu i nějaké novinky. Mezi ty patří třeba klasická odstřelovací puška, která v UT2003 tolik chyběla, mocný AVRiL, který využijete v módu Onslaught proti "dopravním" prostředkům, granátomet nebo pokladač min. Nutno dodat, že každá zbraň tu má své místo a využijete opravdu všechny. Samozřejmě je nemáte k dispozici všechny najednou, ale v každé mapě jich je pouze pár, ale zato jsou pečlivě vybrány. I nadále ale můžeme obdivovat vydařenou architekturu úrovní, ať už v zdevastovaných troskách města nebo na povrchu rudé planety. Samozřejmě nechybí ani oblíbené sekvence smrti, kdy se na našeho bojovníka koukáme z pohledu pozorovatele a sledujeme, jak se efektně rozlétá (ve smyslu on sám i části jeho těla :) do stran. Z novinek zmínku zaslouží i podpora hlasové komunikace a možnost nechat si všechny vepsané hlášky hráčů převést do řeči. Relativně obstojně to funguje jen s angličtinou, ale i tak se jedná spíše o nepříjemný rušivý computerový hlas, jenž jsem po pár minutách zase vypnul. Co se týče hlasové komunikace, tým, jenž používá mikrofon, může být oproti týmu dorozumívajícímu se přes textové hlášky (nebo nijak :), znevýhodněn. To jsou však prorocká slova, uvidíme, jaká bude praxe.Mnoho se nezměnilo ani na poli multimediálního zpracování - na druhou stranu proč měnit něco, co velmi dobře funguje. Rychlá hudba stále atmosféricky podmalovává čas bitev, grafické zpracování se změnilo jen ve smyslu mírného pokroku.
UT2004 je primárně hra pro multiplayerově založené hráče, ale s klidem v duši můžu říct, že ani hráči, kteří nemají možnost si s někým zahrát po netu nebo LAN nebudou zklamáni. Budou odměněni úžasnou hrou s dokonalou grafikou, perfektní umělou inteligencí a spoustou skvěle navržených map. Osobně doporučuji UT2004 úplně každému. Nezáleží na tom, jestli máte rádi strategie nebo sporty - UT2004 si prostě zamilujete ať chcete nebo ne.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Left 4 Dead - The Movie (Part 2)

27. srpna 2012 v 12:46 | Assassin |  Filmy

Re-Play 2s33

27. srpna 2012 v 11:47 | Assassin |  Re-Play