Listopad 2011

Re-Play 041

30. listopadu 2011 v 15:04 | Assassin |  Re-Play


Need for Speed Carbon Own The City

30. listopadu 2011 v 14:58 | Assassin |  PsP


Máte pro strach uděláno? Klikaté serpentiny na úbočí horských masivů, uzoučké tunely skrz hory, nebezpečné stezky americkými kaňony. To vše se na čas stane vaším domovem, jestliže se vrhnete do závodního víru Need for Speed Carbon: Own the City. Převážně mód Canyon Racing bude postaven na projíždění v blízkosti třech různých kalifornských kaňonů, což nebude žádná hračka. Pokud jste si však svými jízdními schopnostmi natolik jisti a autu věříte více jak vlastní mámě - vydejte se do světa dalšího dílu úspěšné závodní série Need for Speed.

Odkaz ke stažení této hry na PsP (100% Funkčnost) :Grand Theft Auto San Andreas

24. listopadu 2011 v 9:08 | Assassin |  Pc Games

Ve hře Grand Theft Auto: San Andreas se ocitnete v roli nové postyvy a tou je Carl Johnson. Děj hry vás zavede do města Los Santos ve státě San Andreas. Carlova matka je za podivných okolností zavražděna, rodina se rozpadá a navíc je Carl falešně obviněn z vraždy a tak se tedy vydá na útěk s cílem najít pravdu a také pomstu. V průběhu hraní narazíte na spoustu zajímavých postav jako například zkorumpovaní policisté Eddie Pulaski a Frank Tenpenny, dále narazíte na členy několika gangů apod. Dostanete se i ke zbraním, takže si zadovádíte s takovými kousky jako například brokovnice či pistolí, můžete vstupovat do různých budov, můžete jezdit na kole, můžete plavat, je to prostě svět, ve kterém můžete téměř vše.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :Grand Theft Auto Chinatown Wars

22. listopadu 2011 v 21:58 | Assassin |  PsP

Ačkoliv byla hra Grand Theft Auto: Chinatown Wars dříve brána jakožto exkluzivita pro Nintendo DS, nevalné prodejní výsledky zřejmě přesvědčily bosse z Rockstaru, aby hru začali připravovat i na PSP, kde se hrám ze série Grand Theft Auto vždycky výborně dařilo. A právě na dnešek si nechali oficiální oznámení PSP verze, na níž se budou podílet přímo lidé z Rockstar Leeds, tedy původní vývojáři série GTA, s pomocí lidí z Rockstar North. "Jsme rádi, že můžeme tvořit další GTA na handheld PSP, kde má tato série dlouhou tradici", prohlásil Sam Houser, zakladatel Rockstar Games. "Studio Rockstar Leeds je známé tím, že se mu doposud vždy dařilo zvednout laťku kvality her a inovace na handheldech."
Chinatown Wars se, navzdory názvu, neodehrává v Číně, ale ve starém známém Liberty City, které bylo pro potřeby handheldu zmenšeno zhruba na dvě třetiny oproti tomu, co jsme měli možnost vidět v regulérním čtvrtém díle. Stejně jako na DS (ty hry mají být co do děje naprosto identické) budeme sledovat osud mladíka Huang Leeho, který přijíždí do Liberty City vystopovat vraha svého otce. Oproti DS verzi však bude uživatelské rozhraní krapet překopáno a zřejmě se bude více podobat dřívějším GTA pro PSP, neboť DS verze počítala s minihrami na dotykovém displeji a zcela jinak pracovala s mapou a mobilním telefonem. Jistotou je o trochu lepší grafika, širokoúhlé rozlišení a samozřejmě trocha toho nového obsahu s novými misemi v čele.

Odkaz ke stažení této hry na PsP (100% Funkčnost) :