Červen 2011

Fifa 11

28. června 2011 v 14:25 | Assassin |  Pc Games
Byla to krušná léta. Poslední roky jsme my, majitelé PC a zároveň fanoušci kopané, smutně koukali kamarádům přes rameno, kterak si na konzolích užívali vynikající fotbalovou simulaci FIFA. Ne, že by v té době nevycházela i na PC, ale vývojáři z EA Sports si nelámali hlavu s konverzí nového enginu, takže nové ročníky běžely na zastaralém základu. Pravda, tvůrci se snažili a zejména v posledních dvou letech z enginu vymačkali absolutní maximum, přidali ovládání myší, ale i přes veškerá vylepšení jsme se stále nemohli zbavit dojmu, že jsme chudými příbuznými. Tedy, stále jsme na tom byli lépe než fanoušci hokeje: NHL se z PC pakovalo kompletně… Ale letos nastává zlom, nová "Fifinka" na PC přichází s next-gen enginem, což znamená jediné - konec závisti a hurá za kulatým nesmyslem!Ale nechme už zbytečných řečí okolo, historie je pasé a tvůrci aktuální verze žehlí, co se dá. S next-gen enginem totiž nepřichází pouze nová, detailní grafika, ale také nepřeberné množství herních mechanismů, jež dohromady vyústí v jeden komplexní celek, jemuž se opravdu dá říkat fotbal. Lze říct, že každý zápas je jedinečný, nestalo se mi, že bych vstřelil dva identické góly. Navíc, hráči se po trávníku pohybují naprosto přirozeně, plynule mění posty v závislosti na vzniklé situaci, dodržují zvolenou taktiku. A co teprve míč, dámy a pánové, nebojím se říct, že takto realistická simulace mičudy na PC ještě nebyla. Zápasy působí jako opravdový fotbal, na nějž se s oblibou díváme v televizi nebo v lepším případě z tribuny na stadionu. Hurá akce, kdy si jeden hráč vezme balon a sprintuje přes půl hřiště k bráně, nahradilo technické kličkování nebo taktické nahrávky. Je možné bez problému kombinovat na půli hřiště, když tým vede v důležitém zápase o dva góly a šetří čas. Efektně lze i presovat, hráči pod tlakem jsou náchylnější k chybám a z chyb pramení gólové šance. Přirozeně působí i další herní situace jako rohy nebo přímé kopy, jež jsou mnohdy rozehrány bez prostřihové animace. Vytkl bych snad jen vybíhání brankářů, kteří se povětšinou při úniku útočníka nepochopitelně zastaví někde na hranici malého vápna, čímž ulehčí vstřelení branky. Ale ani to není nic jednoduchého…


Jak už jsem naznačil, jedenáctka hráčů se velmi dobře řídí taktickými pokyny trenéra. Toho lze využít zejména v manažerském módu, kdy se upíšete jakožto generální sportovní manažer určitého týmu, volíte taktiku, soupisku, nakupujete a prodáváte hráče. Ale ruku na srdce - fajnšmekři stejně sáhnou po nejnovějším přírůstku do série Football Manager a pro ty ostatní jsou dané možnosti takřka dostačující. Na konci sezony (nepodařilo se mi dostat padáka během roku) můžete zvážit další nabídky na koučování, bude-li se dařit, můžete pokračovat v práci s týmem i v další sezoně a uspět třeba i v pohárové Evropě. Nutno říct, že laťka obtížnosti byla nastavena rozumně, a tak se v dresu Sparty dají na úroveň professional měřit síly třeba i s Barcelonou nebo jinými velkokluby.
V dalším obsahu najdeme tradiční exhibiční klání, možnost sehrání turnaje nebo režim Be a Pro. U turnajů mne zamrzela absence předdefinovaných evropských pohárů nebo mistrovství světa, takže budete-li si chtít vychutnat jihoafrické řádění ještě jednou, virtuálně a bez vuvuzel, nezbude, než poslepovat turnaj vlastními silami. Co se týče licence, na té si v EA Sports tradičně zakládají, nechybí všechny nejvýznamnější světové soutěže a ani Česká liga, jejíž název je ochuzen o pivní značku. Pravda, soupisky a úrovně hráčů by stály za to vylepšit, ale je pouze otázka času, než fanoušci vydají vylepšení v podobě aktuálních přesných soupisek. A ač se licence může zdát kompletní, tj. nic důležitého vám nechybí, pokud byste si chtěli zahrát derby Česko-Slovensko, budete mít smůlu, neboť na naše východní sousedy se i přes účast na mistrovství světa jaksi zapomnělo.

Vedle parádních zápasů je dalším příjemným zpestřením také Aréna, tj. lokace, jež nahrazuje tradiční loading screen. Zde se hráč ujme jednoho fotbalisty, aby s ním tváří v tvář gólmanovi předvedl nějakou technickou finesu, krásnou střelu nebo si jen vyzkoušel penaltu. Nutno říct, že Aréna dokáže krásně navnadit na následující zápas, navíc jednoduše a nenásilně. A že se dají naučit zajímavé kousky, to vám garantuji, doporučuji shlédnout youtube a podívat se, co dovedou ostřílení harcovníci. A ač se dá nová FIFA bez problémů ovládat na klávesnici, k těmto technickým finesám už bych doporučoval spíše gamepad, ale to je každého věc. Tématem samo o sobě je online hraní, ale to by dalo na další článek, takže to shrňme pod výkřikem, že je zkrátka super.
Pokud jste povahou škarohlídi, určitě u FIFY naleznete spoustu drobných nedostatků. Ano, není tak dobrá jako její sestřička na Xboxu, ano, rozhodčí tu a tam pískne neskutečně těsný ofsajd nebo ponechá prazvláštní výhodu, ano, na sněhové pokrývce se hraje s bílým a nikoli oranžovým míčem, což může být matoucí… Ale z devadesáti devíti procent se jedná o velmi kvalitní a zábavnou záležitost, kterou bez váhání doporučuji všem fanouškům fotbalu na PC.Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Awesome's Creed

26. června 2011 v 22:22 | Assassin |  Parodie

Grand Theft Awesome

26. června 2011 v 22:19 | Assassin |  Parodie

inFamous

23. června 2011 v 21:57 | Assassin |  Playstation 3 Game
Inspirací pro inFamous byly nepokoje a demonstrace, k nimž došlo v roce 1999 v americkém Seattlu u příležitosti zasedání Světové obchodní organizace. Vývojáře zaujal dopad masových demonstrací na stav urbanistické společnosti, potažmo její rozklad ve chvíli, kdy je, třeba jen krátkodobě, pozastaven přísun elektřiny nebo vody čili naprosto běžných energií.Inspirace je však jedna věc a její zpracování druhá. Sucker Punch je zkušený tým, který si na PlayStation platformách udělal jméno sérií komiksově veselých a zcela nekonfrontačních akčních adventur v sérii Sly Cooper. A přestože to spoustě hráčů bude asi líto, neopustili vývojáři linii svých předchozích her ani s inFamous. Výsledkem je tedy hra o totálním kolapsu městské společnosti, která však postrádá jakékoli významnější odkazy na realitu našeho světa. Namísto toho zpracovává zmíněný námět výrazně stylizovaným komiksovým způsobem a vzdává se tím jakýchkoli ambicí na společenskou reflexi. Možná by bylo zajímavější zpracovat průběh události vedoucí ke kolapsu sociální struktury města než jejich důsledky, ale po bitvě je každý generál.

Neomezený pohyb městem je též jedním z hlavních důvodů, proč inFamous chytne a nenechá vydechnout až do konce. Jen musí člověk zmobilizovat trpělivost a prodrat se první třetinou hry, která vlastně funguje jako poněkud delší tutoriál, v němž hráč postupně dostává všechny elementární schopnosti, seznamuje se s jejich fungováním. Pandořina skříňka bezuzdné zábavy se otevře až s příchodem na druhý ostrov, kdy je Cole vybaven (skoro) vším potřebným k tomu, aby mohl pečlivě naskriptované situace v lineárních misích, ale i nahodilé střety při běžném putování městem řešit svým vlastním způsobem, a klidně i pokaždé jinak.
K relativní svobodě v přístupu k řešení situací přispívají vedle pohybových i schopnosti bojové, jejichž odemykání a vylepšování je pevně spjato se systémem karmy. Jeho princip je jednoduchý, hráč si ve speciálně vyznačených situacích vybírá mezi řešením, které je buď pro něj výhodné a znamená škodu pro obyvatele města, nebo naopak. K tomu se přidávají drobné skutky jako léčení nebo dodělávání nemocných lidiček povalujících se na ulici a plnění vedlejších misí kladného, či záporného charakteru. Všechna tato drobná rozhodnutí jednak mění pověst hlavního hrdiny (od naprostého hajzlíka, na kterého lidi na ulici plivou, až po hrdinu se svatozáří, kterému každý na potkání děkuje) a dále mu přináší zkušenostní body. Ty pak investuje do vylepšování kladných, či záporných schopností, podle toho, které mu vyhovují, čímž zároveň profiluje svůj herní styl. Jednoduchost systému znamená snadnou pochopitelnost a v návaznosti na to i efektivitu. Defenzivní typ hráče si vymaxuje Coleovu odolnost vůči zranění, horké hlavy naopak posílí účinek souboje na blízko či efektivitu elektrických granátů. Nerozhodní jedinci si vezmou od každého něco. Hlavní je, že rozhodnutí třímá v rukou hráč a že má reálný dopad na hru, což stvrzuje funkčnost tohoto prvku a jeho příspěvek k celkové zábavnosti.Odkaz ke stažení teté hry na ps3 :
Najdete zdarma ke stažení v Playstation Store


Assassin Creed Revelations

18. června 2011 v 7:57 | Assassin |  Ostatní

Ubisoft oficiálně odhalil Assassin's Creed: Revelations! Hra je vyvíjena firmou Ubisoft Montreal a míří na PS3, Xbox 360 a PC, v listopadu letošního roku. Děj čtvrtého pokračování bude opět očima Ezia Auditore da Firenze a přinese mnoho novinek. Ezio je již Master Assassin a jde ve šlépějích svého předchůdce z prvního dílu, Altaira. Příběh se bude odehrávat v Konstantinopoli, kde se shromažďují velké skupiny Templářů, kteří kují pikle. A jak již napovídá název, dojde k Odhalení a zakončení příběhu Ezia. Je tedy pravděpodobné, že právě po tomto dílu bude následovat již vytoužená trojka!


Hra bude opět obsahovat multiplayer a můžeme se těšit na jeho značná vylepšení. Nové herní módy, lokace a také nové charaktery hry. Pokud vás tedy potěšil online režim z Bratrstva, zde budete mít dvakrát více zábavy a akce!


Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :
Již Brzy

Resident Evil Operation Raccoon City

12. června 2011 v 16:48 | Assassin |  Ostatní

Operation Raccoon City není čistokrevným pokračováním, ba dokonce se nejedná ani o prequel. Děj hry je zasazen do doby, v níž se odehrával druhý a třetí díl série a zobrazuje příběh z poněkud jiného pohledu. Jak jistě víte, za tzv. T-virus, který má na starosti přeměnu lidí na krvelačné zombíky, je zodpovědná společnost Umbrella, jež jej nelegálně vyvíjela jako biologickou zbraň. Vy se tak budete muset ujmout role jednoho ze čtyř členů elitní jednotky Umbrella Secuity Service, která má za úkol pozabíjet všechny nakažené subjekty, zlikvidovat veškeré důkazy o ilegálních aktivitách společnosti (včetně nenakažených civilistů v okolí) a samozřejmě přežít. Co čert nechtěl, nebudou proti vám stát pouze hordy mozkuchtivých bestií, ale také speciální jednotky armády Spojených států, které mají za úkol prozkoumat město a zjistit, co nekalého se v laboratořích Umbrella odehrávalo


Fakt, že budete pracovat jako tým (a tak budou všechny čtyři postavy přítomny ve hře po celou dobu), nahrává možnosti kooperativního multiplayeru, kterou se autoři (studio Slant Six stojící za sérií SOCOM) nezdráhali využít. Ten bude provozován online a nabídne společný průlet příběhem až (celkem logicky) čtyřem hráčům najednou. Vedle kooperativní kampaně se však s velkou pravděpodobností dočkáme i několika multiplaerových módů postavených na principu deathmatch, capture the flag a dalších, při nichž si budete moci vyzkoušet i ovládání vojáků amerických Spec Ops jednotek. Soupeření se vám dostane i ve statistikách, jelikož budete za každý váš počin ve hře ohodnoceni příslušným počtem bodů (bod za zabití zombíka, deset za živého - nenemrtvého? protihráče, apod.). Toto skóre také poslouží pro odměňování a zpřístupňování bonusových materiálů.

Scénáristé Operation Raccoon City se nebáli nabídnout hráčům možnost pozměnit zaběhlý a pečlivě budovaný děj série. Nový díl tak nebude pouhým převyprávěním děje z konce devadesátých let, ale díky četným příběhovým rozcestím a odboček budete moci vytvářet děj zcela nový a nabourávat tak historii série. Mezi ty nejlákavější a nejzajímavější převraty, které budete moci vyvolat, patří možnost zabití Leona Kennedyho, hlavního hrdinu čtvrtého dílu, což jsme ostatně mohli vidět na několika uvolněných/uniklých obrázcích a videích. S nadějí však můžeme doufat v další a možná ještě "revolučnější" scény, jejichž pokračování nám autoři svěří do našich rukou.
Po přečtení předchozích odstavců vám již musí být jasné, že tak úplně nepůjde o "starý dobrý" Resident Evil, ale že má celá série tendenci posunout se z akčního hororu na hororový akčňák, tedy v překladu - budeme se méně bát, ale bude to větší řežba. Těžko říct, zda je to krok správným směrem a zcela logicky je značnou částí fanoušků odmítán. Na druhou stranu se ovšem Resident Evil z hororového hlediska už trochu vyčerpal a nemusí být tedy na škodu, že uvolnil místo novým titulům a sám se zkouší zaměřit na něco nového.

Operation Raccoon City vám tedy nenabídne mnoho tmavých zákoutí, kde se budete třást strachy (ono to vlastně kvůli samotnému konceptu nového dílu ani pořádně nejde), zato se dočkáte velkého otevřeného města, které bude doslova přetékat hromadou nemrtvých, nepřátelských vojáků a sem tam se objeví i nějaké to monstrum, které zrovna uteklo z hlubin laboratoří Umbrella.

Resident Evil přestává být "milou" hororovou střílečkou a pouští se do něčeho o poznání brutálnějšího. Pokud se autorům jejich záměr vyvede, nebudeme zklamáni - už jen samotný kooperativní režim až pro čtyři hráče je sám o sobě dostatečný lákadlem, kvůli němuž bude stát za to si hru vyzkoušet. Vydání je prozatím jen hrubě stanoveno na poslední čtvrtletí tohoto roku, dočkají se ale majitelé všech tří hlavních platforem - tedy PS3, Xbox 360 i PC.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :
Již BrzyBorderlands Multiplayer Online

9. června 2011 v 6:37 | Assassin |  Pc GamesSnad každý někdy slyšel o hře Borderlands. Je to hra na dosti dlouhou dobu s hezkým příběhem. Ale co pak, až hru dohrajete?! No to ví každý. Přece multiplayer. Ale to není tak jednoduché pokuď chcete hrát na oficiálních serverech musíte být zaregistrováni u game spy arena. To není žádný problém řeknete si. Ale co když chcete bez větších komplikací hrát multiplayer? To je to hlavní o čem vám tu v následujících řádkách budu vyprávět.


"Návod"
Tenhle návod není v žádném složitém přepisování souborů ani nějak tak. Je to úplně jednoduché a zabere vám to několik minut. . Další výhodou je taky, že vám bude dovoleno hrát s kámoši (není to Hamachi!!). Je to program nazvaný Garena. Mnozí ho jistě znáte...

Krok 1.
Jděte na stránku www.garena.com. Tam hned dole je přehled mirrorů. dejte hned ten první. Má to pár Mb, takže se nebojte pomalého downloadu.

Krok 2.
Po stažení program nainstalujte. Je to jako u jiných programů = JEDNODUCHÉ.Krok 3
Když se program doinstaluje a spustíte ho tak vám vyběhne červené malé menu. Je tam kolonka login a password . Tich si zatím nevšímejte. Dole je nápis registration. na něj mačkněte a a menu se přemění (nehodí vás to na internet nebojte se). Vyplňte formulář jako je login, password, Em@il atd... Po vyplnění a akceptování formuláře vám to program zapne do okna. Naběhne vám okénko pro potvrzení Emailové adresy. Ověřte Em@il.

Krok 4.
V levé liště zvolte game. Rozvine se vám nabídka, vyberte Borderlands. Hodí vás to do výběru místností. Vyberte jakou si zamanete. Po té vás to hodí ještě do jednoho výběru. Tam taky vybírejte jak se vám chce ale dbejte aby tam byli hráči (nenarazil jsem nikdy na prázdnou místnost). V pravém dolním rohu dejte START GAME. Ono vám to dá nabídku kde musíte najít cestu k exe souboru. Vyberte cestu a okno zavřete pak zase dejte START GAME. Hra se zapne jako vždy. Dejte LAN game a je to!!

Závěr
A je to. Nyní můžete hrát do sytosti. Byl bych rád kdyby jste se aspoň do komentů ozvali jak to šlo a nešlo. A kdyby se našel nějaký zapálený hráč ať mi dá vědět a mohli bychom spolu hrát. (V multi můžete hrát i se singleplayerovu postavou) Byl bych rád kdyby se mi někdo ozval na email vajajo@gmail.com. Rád bych s někým táhnul partu. Jsem sebekritický člověk a snesu i kritiku ale byl bych rád kdyby vát tento článek pomohl a pokud najdete nějaké chybky dejte vědět, opravím.


Garena :

Cashfiesta

7. června 2011 v 18:26 | Desper |  Ostatní

CashFiesta
Podrobný návod

Jedná se o zcela novou firmu, odstartovala 6.6.2000. Jejich zobrazovací lišta vypadá opravdu dobře. Platí do celého světa, tedy i do ČR a SR a to 0,45$(záleží na kurzu a na stavu vaší hodnosti) za hodinu což je velmi slušné. Jejich referral program funguje až do 5. generace. Nelze než doporučit.

1.) Klepněte na tento odkaz: CashFiesta. Otevře se vám nové okno s registračním formulářem firmy CashFiesta. Současně tak budete moci sledovat i tento návod.

2.) Na první stránce vyplňte tyto údaje dle občanského průkazu: (bez háčků a čárek)

Login: Zvolte si vaše uživatelské jméno-bez mezer! Minimum 3 znaky. Dobře si ho zapamatujte!
Password: Zvolte si heslo (minimálně 4 znaky)
Verify password: Ještě jednou zadejte totéž heslo

First Name: Vaše jméno
Last Name: Vaše příjmení
Street Address: Vaše ulice a číslo domu
Druhé políčko nechte prázdné (pokud máte delší adresu bydliště, zde můžete psát dále)
City: Vaše město
Zip/Postal code: Sem napište vaše poštovní směrovací číslo (PSČ)
State: Zde nechte vybranou první položku "not selected"
Province: Zde napište Czech Republic
Country: Zde v rolbě vyberte položku Czech Republic
E-mail address: Váš e-mail - vyplňte funkční e-mail ! ! ! Klávesová zkratka pro zavináč je CTRL + ALT + V.
Verify e-mail address: Ještě jednou zadejte tutéž emailovou adresu

Age: Z rolby vyberte váš věk.
Gender: Vaše pohlaví - Male=muž, Female=žena
Education: Vzdělání - vyberte co chcete, nejspíše doporučuji napsat Other-poslední nabídka v rolbě
Annual household income: Jaký je roční příjem vaší domácnosti? - vyberte co chcete

Dále se Vás ptají ve dvou odstavcích co nakupujete přes internet, a jaké informace na internetu vyhledáváte. Pár políček v každém odstavci doporučujeme zaškrtnout.

Dále můžete zaškrtnou políčko, zda chcete přijímat nabídky jejich společníků. Sami se rozhodněte.

Preferred check size: Zde si můžete vybrat od jaké dosažené hranice budete chtít posílat šeky

Referred by: Zkontrolujte prosím, že v této kolonce je napsáno slovo "Desperatus". Toto slovo byste tam měli mít již předvyplněno, takže si ho nevymažte. Pokud tam nebude, tak ho tam napište. Jinak registrace neproběhne správně.

Dále je zde otázka zda jste si přečetli podmínky atd. a zda souhlasíte. Zatrhněte políčko!

I have read and understand the Member Agreement.

Vše odešlete tlačítkem "Submit Registration".

3.) Vyčkejte až se načte další stránka. Nemačkejte tlačítko vícekrát. Na další stránce se zobrazí potvrzení Vaší registrace. Dobře si zapamatujte uživatelské jméno a heslo.

4.) Tímto je registrace u konce. Nyní se můžete přihlásit do členské sekce. Klikněte na Members a zadejte přihlašovací jméno a heslo. V členské sekci si můžete stáhnout (download) Fiestabar, který je ve své finální verzi. Pozor - je třeba si také stáhnout přídavný soubor (adtl_dlls.exe), který po spuštění rozbalí do adresáře windows\system nějaké potřebné knihovny.

Takto vypadá Viewbar (Fiestabar) firmy CashFiesta:

1. Toto tlačítko Vás přenese na stránky CashFiesta.com.
2. Zde je vidět aktuální stav Vašeho konta (v bodech).
3. Zde můžete vidět, kolik máte celkem na sebe naregistrovaných lidí (referrals).
4. Nastavení FiestaBaru™.
5. Toto tlačítko Vás přenese na stránky CashFiesta.com do sekce Referrals.
6. Toto tlačítko Vás přenese na stránky CashFiesta.com do sekce Her.
7. Toto tlačítko Vás přenese na stránky CashFiesta.com do sekce Nabídek
8. Toto tlačítko Vás přenese na stránky CashFiesta.com do sekce Otázek.
9. Toto tlačítko schová FiestaBar™.
10. Toto tlačítko zavře FiestaBar™.
11. Místa pro reklamu.


- v tuto chvíli aktivně nesurfujete, body nenaskakují.- bodíky naskakují a penízky se vydělávají.


Asi jednou za půl hodiny se panáček vydá na procházku přes celý baner a nebo začne spát. V tomto okamžiku je třeba na panáčka kliknout. Musíte tak učinit, aby jste mohli dále vydělávat.

Kolik si budu moct vydělat?

Za každou 1 hodinu surfování dostanete 0,45$ Vám a také za 5 úrovní referralů ($0.20 / $0.10 / $0.05 / $0.05 / $0.05). Cashfiesta také platí za přijímání a odesílaní emailů, za hraní her, za návštěvu sponzorů, atd. Vypadá to jako zajímá reakce na Spedia.Net, navíc ve velmi atraktivním balení. Za zmínku stojí velmi dobrá a netradiční stylizace jejich webu.

Další peníze si můžete vydělat referováním nových lidí (tzn. že se někdo přihlásí přes Vás - případně přes vaše stránky). Tato odměna činí $0.20 / $0.10 / $0.05 / $0.05 / $0.05 za nasurfovanou hodinu Vámi získaných lidí a za lidi které získali oni a to až do 5 úrovně pod Vás.
Celkem dobrá nabídka, nemyslíte?!

Důležité !!! Počet hodin Vašich referentů, který dostanete proplacený je závislý na počtu hodin, který sami odsurfujete! Nezapomeňte tedy tento panel sami používat. Z tohoto důvodu se body za Vaše referenty dovíte až po skončení daného měsíce.

Far Cry 2 (Traile)

6. června 2011 v 17:27 | Assassin |  Game Trailer

Far Cry 2

6. června 2011 v 17:23 | Assassin |  Pc Games
V roce 2004 se na trhu objevila hra Far Cry a hned po svém uvedení se stala mezi hráči nesmírně populární. V druhém díle narazíte na celou řadu nových postav, celkem jedenáct, přičemž v některých úsecích hry budou bojovat po Jackově boku. Děj se tentokrát bude odehrávat na africkém kontinentu, kde mezi sebou soupeří APR (Alliance for Popular Resistance) s UFLL (United Front for Liberation and Labor). Projdete se savanou s kaňony, nakouknete do neprostupné džungle nebo se proženete rozpadajícím se domem apod.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :