Duben 2011

BattleForge

28. dubna 2011 v 17:12 | Assassin |  Pc Games
Velmi nadějná hra Battle Forge je ve vývoji již poměrně dlouhou dobu. Před několika měsíci se z čistě teoretické roviny přešlo také do hutného beta testování všech důležitých prvků ve hře, u čehož jsme samozřejmě také nechyběli a přinesli jsme vám první dojmy. I přes některé pochybnosti a velkou nestabilitu a bugovost hry šlo o velmi zábavný zážitek, na který jsme se těšili ve finální verzi. Ta přichází nyní a už je jasné, že toto velkolepé MMORTS neupadne jen tak v zapomnění.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost,musíte se zaregistrovat ):Need For Speed World

26. dubna 2011 v 17:22 | Assassin |  Pc Games
Nová online verze celosvětově populárního závodního simulátoru Need for Speed s označením Need for Speed: World Online opět slouží k porovnávání sil závodníků ze všech koutů světa. Vydavatelé společnost EA se tak snaží oprášit zašlou slávu NFS právě díky multiplayerové hře.

Chcete si zazávodit s námí ? Nyní můžete. Stačí kontaktovat ve hře hráče DeadlygameCZ. :-)

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost,musíte se zaregistrovat ):Battlefield Free 4 Play

25. dubna 2011 v 21:28 | Assassin |  Pc Games
Bitvy v kreslené hře Battlefield: Heroes ještě ani nedozněly a už tu máme další díl online akce ze světa válek. Jedná se o jakési pokračování Battlefield Heroes, až na to že tento díl Battlefield play 4 free ( jak už z názvu vyplývá) bude celý zdarma. Těšit se můžeme na zatím 3 mapy, novou grafiku a pořádně nadupanou akci!

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost,musíte se zaregistrovat ):


Call of Duty 5 Worl at War

13. dubna 2011 v 21:43 | Assassin |  Pc Games
Čtvrtý díl jedné z nejznámějších a také nejlepších válečných her Call Of Duty byl zasazen do současnosti. V pátém pokračování, které nese název Call of Duty 5: World at War se děj přesune opět do období druhé světové války, konkrétně do posledních měsíců války. Hlavní část soubojů se bude odehrávat v Pacifiku, ale vy se můžete těšit například i na osvobozování Berlína.

Vzájemná kooperace v tomto díle je opravdovým bonbónkem a splňuje vše, co se od ní očekává. Příkladem budiž situace, kdy jeden z vás odláká pozornost řidiče tanku, přičemž druhý na tank skočí zezadu, otevře poklop a dovnitř hodí granát. No není to nádherné? Celkově, celý multiplayer je doveden k dokonalosti, stejně tak jako celá hra. Grafika je na velmi vysoké úrovni a o hratelnosti ani nemusíme diskutovat. Call of Duty 5: World at War je prostě další super hrou z období druhé světové války.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Need for Speed Shift 2: Unleashed

12. dubna 2011 v 16:04 | Assassin |  Pc Games

Shift 2: Unleashed je další hrou ze série Need for Speed. I když známé "Need for Speed" už v názvu nefiguruje, hra se nijak zařazení do této série nebrání, jak už napovídá malý nápis na obalu nebo v samotné hře na různých billboardech a poutačích kolem tratí.
Druhý Shift se řadí spíše k té realističtější straně série Need fo Speed. Realističnost zde ovšem nepředstavuje, stejně jako u prvního dílu, samotný jízdní model ale spíše prožitek z jízdy. Pohled z očí řidiče byl ještě o něco vylepšen. Řidič má na hlavě helmu, tudíž pohled z kokpitu už není jenom visící kamera ve vzduchu.
Počet tratí a aut se oproti prvnímu dílu také náležitě rozrostl. Tratí je nyní celkem 35, z nichž je většina vymodelována podle reálných předloh. Pro našince bude zřejmě nejzajímavější brněnský Masarykův okruh, který se v sérii Need for Speed objevil poprvé. Ohledně aut se nedočkáme žádného překvapení. Jsou zde klasické stroje nejrůznějších značek jako Lamborghini, Nissan, Audi, BMW, Toyota a další (Ferrari zase chybí). Videoherní premiéru si zde odbude Pagani Huayra. Celkový počet se zastavil na čísle 145, nejvíce v sérii Need for Speed. Samozřejmě nemůže chybět ani jejich tuning.
Singleplayer kariéra je v klasickém stylu, kdy se hráč musí z úplného nováčka propracovat až na vrchol, který zde představuje FIA GT1 šampionát. Závodů jsou dva druhy, klasické a drifty. Mezi novinky nově patří noční závody.

Minimální požadavky:

Procesor - Intel Core 2 Duo E2140 @ 1.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+
Paměť (RAM) - 2 GB
Pevný disk - 7,3 GB
Grafická karta - 512 Mb @ nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2900
DirectX - D9.0c

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :


Terminator Salvation Game

9. dubna 2011 v 10:56 | Assassin |  Pc Games
Hra pro PC Terminator Salvation. Videoherní adaptace stejnojmenného filmu, která staví hráče do role Johna Connora, vojáka v řadách odboje bojujícího o přežití lidstva proti brutální síle Skynetu. Stylově jde o third-person akci zaměřenou na střílení a likvidování jednotek Skynetu, mezi nimiž se nacházejí také kusy vytvořené speciálně pro hru. Hra zasazená do postapokalyptického okolí města Los Angeles se odehrává v roce 2016, tedy dva roky před událostmi z filmu. Tím pádem si ve hře neužijete tolik oblíbené cestování v čase, protože to ještě stále nebylo vyvinuté, objeví se ale populární plazmové zbraně Skynetu, např. na střechách tanků, věží nebo v rukou některých bossů. Naopak povstalci budou mít k dispozici jen klasický arzenál brokovnic, pušek, granátometů atp. Vězte také, že během hry se Connorův tým rozšíří (v jednu chvíli má čítat až deset vojáků) a že s některými jeho členy budete moci navázat bližší vztah, jiných se naopak dotkne, pokud někoho třeba necháte napospas jisté smrti a nepřispěcháte mu na pomoc. Tak jako tak budete nejvíc komunikovat s Blairem Williamsem a Barnesem, které oba namluvili jejich herci z filmu. Konečně stojí za zmínku, s jakými terminátory se ve hře potkáte. Narazíte víceméně na každý model, který se objevil v některém z filmů: třeba kosternatého T-600, kterého poznáte mj. díky jeho neodbytnému rotačnímu kulometu. Abyste tenhle stroj zničili, budete muset operovat se zbytkem týmu, terminátora obklíčit a nakonec spustit palbu z několika míst zároveň.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Crack:


Resident Evil 4

7. dubna 2011 v 22:04 | Assassin |  Pc Games
Před šesti lety přežil Leon S. Kennedy masakr, jenž vyvolali zombie v Raccoon City. Teď stojí před nelehkým úkolem, musí zachránit prezidentovu dceru ze zlověstné vesnice ve střední Evropě a přitom čelit nepříteli ještě rychlejšímu, chytřejšímu a děsivějšímu, než může být kterákoliv zombie.
Dokonalý horor. Více akce, více NAPĚTÍ a více STRACHU, tolik, že jste to v životě nezažili. Když byla hra ohlášena na PC, setkala se s velice příznivou kritikou, takže se můžete bez obav pustit do hlubin děsu...
Nová post-katastrofická akce
Zapomeňte na starou školu ?hororů o přežití?. Toto je Resident Evil, budete zde čelit dokonalým nepřátelům a díky intuitivnímu ovládání zažijete tu nejúžasnější herní akci ve svém životě.
Neznámé pozadí příběhu
Díky zprávě, kterou vám zanechává Ada, objevíte nová temná tajemství hry Resident Evil. Detailní dokument o mnoha kapitolách vás provede všemi pěti akcí nabitými scénáři.
Nová dimenze herního prožitku
Získejte a použijte nové zbraně a objevte nové převleky, měnící se podle toho, jak čelíte svému strachu.

Minimální požadavky:

Procesor Intel Pentium 4 1,4GHz
256 MB operační paměti
128 MB DirectX 9.0c kompatibilní grafická karta s podporou Shader 2.0 nebo lepší (NVIDIA GeForce FX/6/7, ATI Radeon 9200 až 9800 / X1XXX)
Zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c
7 GB volného místa na pevném disku

Odkaz ke stažení této hry na Pc :