Březen 2011


Traktor Zetor Simulátor 2009

29. března 2011 v 10:56 | Assassin
Traktor je pořádná mašina a co teprve takový kombajn. Jako farmář si užijech těchto strojů dostatečně a právě farmařina bude tvým hlavním úkolem v této hře. Budeš se muset postarat o to, aby tvá pole úrodně rodila, pořádně je obdělávat, připravovat je na setí a pak samozřejmě sklízet. Svou úrodu pak zhodnotit v pivovaru nebo ve mlýně. Inu bude toho před tebou velmi mnoho a samozřejmě vše bude spojeno s pořádnými traktory a kombajny.

Odkaz ke stažení této hry na Pc :Spore

27. března 2011 v 16:45 | Assassin |  Pc Games
"Další z ambiciózních projektů od tvůrců série The Sims, ve které jste jako obyčejná buňka a postupně se vyvíjíte. Další fáze vývoje je, když váš organizmus začne růst začíná mít nějakou určitou podobu. Ve snaze zesílí a zdokonalit se budete bojovat s jinými stvořeními podobně jako třeba ve hře Diablo.

Jakmile budete mít nějakou uspokojivou formu, začnete se soustředit na mentální schopnosti, budete budovat infrastruktury, architektury zkoumat technologie, něco ve stylu Sim City. Pak se dostanete do fáze budování civilizace, podobně jako ve hře Civilization a získáte kontakt s ostatním světem. Na řadu přijdou jak bojová utkání, tak i diplomatická jednání. Poslední fáze pak přináší kolonizace na jiné planety. Naskýtají se tak nekonečné možnosti hry, setkání s dalšími civilizacemi a podobně..."

Odkaz ke stažení této hry na Pc :WoW Rogue

27. března 2011 v 16:16 | Assassin |  WoW
Pokud ho ovšem někdo nezastaví například Frost Novou, Polymorphem nebo Entangling Roots. Rogue dokáže překvapit také schopností Stealth, kdy se zneviditelní, ale jeho pohyblivost se sníží na 50%. V tomto postavení může udílet extra dmg, nebo okrádat schopností Pick pocket, čímž z jakéhokoliv Humanoida nebo Undeada může vytáhnout trochu peněz. To je velice výhodné hlavně ze začátku hry, kdy většinou nemáte téměř žádné peníze. Rogue má většinou vysokou šanci na úhyb (dodge) a ta se pohybuje kolem 20%-30%, podle toho, kolik má agility. Jsou ale i takoví roguové, co mají šanci na úhyb 40%-50%. Když potom takhle vysokou šanci zkombinují se schopností Evasion (+50% dodge), jsou proti classům, kteří používají fyzické zbraně, ve velké výhodě. Navíc rogue nemá manu, ale Energii a té má vždy 100 (v talentech nebo některými věcmi může mít 110 nebo 120). To znamená, že pokud něco zabije rychle, což je roguova specialita, nemusí vůbec na nic čekat a ihned jde zabíjet dál.World Of Warcraft Cataclysm

1. března 2011 v 21:34 | Assassin |  Game Trailer

Avast

1. března 2011 v 21:23 | Assassin |  Programy
Je to jeden z nejlepších antivirových programů zdarma. Když si ho naistalujete ,je jen na 7 dní zdarma a do té doby je potřeba se bezplatně zaregistrovat. Registrace je na jeden rok.

Vzhledem k časté aktualizaci antiviru si jej najděte ZDECounter Strike 1.6

1. března 2011 v 21:13 | Assassin |  Pc Games
Jedná se snad o nejrozšířenější a nejznámější akční střílečku. Každý počítač byl zahlcen jejími soubory a nejeden hráč se nad ní stal naprosto závislý. Hra je známá hlavně díky multiplayeru a on-li hraní. Jedná se o klasickou střílečku. Ovšem doplněno o trefné a potřebné detaily. Není přehlcena zbytečnostmi a právě proto je tak populární.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :