Tomb Raider Underworld

11. ledna 2011 v 18:17 | Assassin |  Pc Games
Tomb Raider: Underworld je osmé plnohodnotné pokračování (Lara Croft Tomb Raider: Anniversary se nebere v potaz v "číslování" dílů, jelikož jde o remake prvního dílu) série s archeoložkou Larou Croft v hlavní roli.
Příběh je zasazen za události dílu Lara Croft Tomb Raider: Legend a točí se kolem severské mytologie, konkrétněji kolem Thórova kladiva a Ragnaröku (poslední střet dobra se zlem a následný konec světa), a mayského kalendáře. Zdánlivě nemožná kombinace umožnila tvůrcům s Larou procestovat celý svět, například thajskou džungli nebo zamrzlý ostrov Jan Mayen na pomezí Norského a Grónského moře. Při pátrání za jednou z nejmocnějších mytologickách zbraní známou jako Thorovo kladivo, potká Lara mnoho známých i zcela nových přátel a nepřátel, přičemž o některých si myslela, že již dávno nežijí.
Na posledním Tomb Raideru si dali v Crystal Dynamics pořádně záležet a za přítomnosti duchovního otce Lary, Toby Garda, gymnastické šampiónky Heidi Moneymaker, která se postarala o pohyby Lary s pomocí technologie Motion Capture, a již osvědčené Keeley Hawes, která propůjčila Laře svůj hlas (tak jako v Lara Croft Tomb Raider: Legend i Lara Croft Tomb Raider: Anniversary).

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Crack ,který je přiložený ke hře je špatný stáhněte si funkční Crack z tohoto odkazu :

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama