Need For Speed Hot Pursuit 2010

12. ledna 2011 v 20:02 | Assassin |  Pc Games
Jak už všichni určitě dobře víte, Need for Speed: Hot Pursuit není pokračováním v pravém slova smyslu. Ve skutečnosti jde o návrat k jedné z nejoceňovanějších podsérií vůbec, která se k lítosti mnoha jejích milovníků na dlouhé roky odmlčela, aby ustoupila trendu tuningových závodů. Pamětníci se tak budou záhy po zapnutí hry cítit jako doma. Tvůrci se vykašlali na nevalné ingredience minulých let, jako byl pokus o doplnění příběhové zápletky, a vy tak můžete bez většího zdržování skočit rovnou na trať. Čeká na vás jediné dilema: stanete se rukou zákona, která bude nemilosrdně potírat každý ilegální závod a dopravní přestupek v Seacrest County, anebo se vysmějete spravedlnosti do tváře usazeni v luxusním sporťáku z říše snů, jenž je doslova stvořen k rychlosti?
Ať se rozhodnete tak či onak, čeká na vás pořádná porce závodů. Obě své role navíc můžete průběžně střídat a uniknout tak možnému stereotypu. Hra za výrazně odlišné strany je totiž příjemně různorodá, stejně jako samotná silniční klání, jichž se budete účastnit. Výše použité slovo závod totiž není mnohdy tak docela na místě. V roli dálničního policisty se pochopitelně žádného závodění v pravém slova smyslu nedočkáte. Vaším úkolem bude naopak nejčastěji pochytat jednoho či více neukázněných řidičů - přirozeně za pomoci hrubé síly. Pokud ale nemáte kompetitivní režimy v lásce, ani tak nepřijdete zkrátka. I vůz s majáčkem na střeše si totiž může užít variaci na klasickou časovku. Zde má ale podobu neúprosného závodu s časem, kdy musíte v šibeničním limitu dojet na zadané místo činu.
Naopak v kůži rozpustilého příslušníka zlaté mládeže se můžete těšit na obvyklou porci klasických závodů, které jsou ovšem v Hot Pursuit v řadě případů obohacené o Damoklův meč visící nad vaší hlavou v podobě všudypřítomných hlídek, které vás nebudou váhat urychleně zpacifikovat. Téměř ve všech případech na vás ale čekají závody z bodu A do bodu B, na okruhy můžete v Hot Pursuit zapomenout. Vaším hřištěm se stane velký otevřený svět Seacrest County, který svou rozlohou údajně až čtyřnásobně trumfne i Paradise City z posledního Burnoutu. Čeká na vás 160 kilometrů dálnic, silnic a silniček, které se klikatí od malebných přímořských letovisek, přes husté zelené lesy i vyprahlou poušť až po vysoko se tyčící štíty zasněžených hor. S realitou nemá krajina - stejně jako jízdní model - pranic společného, ale o to tu nejde. Svým kýčovitým půvabem si vás beztak okamžitě získá

Minimální požadavky:

CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ RAM: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
Grafická karta: 256 MB DirectX 9.0 kompatibilní s Shader Model 3.0 nebo lepší
Kompatibilní grafické karty: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series
Místo na disku: 6,5 GB
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :Crack naleznete zde (použíte jenom, když nebude fungovat přiložený crack ke hře.) :

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama