Leden 2011

Fallout New Vegas

28. ledna 2011 v 23:29 | Assassin |  Pc Games

Další pokračování ságy post-apokalyptického světa Falloutu v rukou Bethesda Softworks, tentokrát však z dílen Obsidian Entertainment. Tenhle tým založili bývalí autoři prvních dvou dílů celé ságy Falloutu (Fallout & Fallout 2) z Black Isle Studios a nyní mají na svědomí pokračování řady RPG, což se odráží především v ději a dialozích.
Samotná hra se odehrává v americkém státě Nevada, v okolí města Las Vegas a především pak v poušti Mojave, která zabírá významnou část jihovýchodní Kalifornie. Hráč si začíná dobrodružství za obyčejného kurýra, který byl na své cestě smrtelně raněn. Údržbářský robot ale vaše tělo objeví a dopraví až ke svému majiteli, doktoru Mitchellovi. Následuje rozsáhlá rehabilitace a taktéž výběr dovedností a systému S.P.E.C.I.A.L., které určí budoucí vývoj postavy. Opět bude na cestách pomáhat hrdinovi Pip-boy s veškerými statistikami a inventářem postavy.
Příběh hry se zabývá konfliktem New California Republic, Caesar's Legion (společnosti na otrokářské bázi, původně zamýšlené do zrušeného Van Burenu) a obyvatelů města New Vegas. Do všeho se zamíchají supermutanti a objeví se i elitní mutantí hlídky Nightkin.
Novinkou oproti Falloutu 3 je výběr věku odrážející se na vzhledu, kruhové menu nabízející rozsáhlejší interaktivitu a především počáteční volba Hardcore módu, který nabídne větší výzvu pro zaryté hráče (např. stimpacky budou účinkovat postupně, radiace bude působit v mnohem větší míře, pro přežití je nutnost jíst a pít, náboje budou zabírat místo v batohu... Kromě těchto prvků přiblížení k realitě se bude příběh vyvíjet trochu jinak a hráč získá přístup k novým úkolům, které v normální hře nejsou). Samozřejmostí jsou také speciální achievementy.
Hra se přibližuje k původnímu konceptu Falloutů například tím, že se vrátila karma a reputace v jednotlivých lokacích (kterou lze měnit v závislosti na rozhodnutí při plnění úkolů), nebo zavedením různých frakcí, ke kterým se hráč může přidat.
Nástěnka

Minimální požadavky:

Procesor: Dual Core 2 GHz
Grafická karta: Karta GeForce 6 série nebo ATI 1300 XT série
Operační paměť: 2 GB RAM
Volné místo na harddisku: 10 GB

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :


Crack naleznete zde :


World Of Warcraft Wrath of the Lich King Server

28. ledna 2011 v 21:32 | Assassin |  WoW
Mystiq.org je spolehlivý server pro hraní World Of Warcraft Wrath of the Lich King.
Mystiq.org

World Of Warcraft Wrath of the Lich King

26. ledna 2011 v 21:48 | Assassin |  Pc Games
V datadisku s názvem World of Warcraft: Wrath of the Lich King se hráči dočkají spoustu nových prvků a různých vylepšení. Novým kontinentem se stane ledový Northrend, který má velikost obdobnou jako Outland. Lokace mají být v různorodém stylu, takže se nebojte, že sníh a led budou dominovat v každé. Maximální úroveň se zvýší na osmdesátou a pokud této úrovně dosáhnete tak se vám zpřístupní quest, v němž si můžete vytvořit postavu Death Knight. Novinky přinesou i samotné souboje, kdy se dočkáte nových bitevních strojů, zničitelných budov a také nových bojišť
Odkaz ke stažení této hry na Pc :

Po stažení musíte soubor otevřít například pomocí Daemon tools. Ke stažení zde


Tady vám dávám i odkaz na stažení všech patchů:

3.x.x - 3.2.0 enUS - zde (1.23 GB)
3.2.0 - 3.3.0 enUS - zde (545.55 MB)
3.3.0 - 3.3.0a enUS - zde (5 MB)
3.3.0a - 3.3.2 enUS - zde (159 MB)
3.3.2 - 3.3.3 enUS - zde (122 MB)
3.3.3 - 3.3.3a enUS - zde (5 MB)
3.3.3a - 3.3.5a enUS - zde (36 MB)

P.S. U některých odkazů se vám zobrazí více downloadů a proto dávejte pozor který stahujete! :-)


Také doporučuji server: http://www.mystiq.org/ - super český server :-)


Assassin's Creed Lineage Část 3

25. ledna 2011 v 20:27 | Assassin |  Filmy

Assassin's Creed Lineage Část 2

25. ledna 2011 v 20:26 | Assassin |  Filmy


Gothic 3 Forsaken Gods

16. ledna 2011 v 19:33 | Assassin |  Pc Games
Třetí díl skvělé hry Gothic se díky své nesmírné popularitě dočkal i svého datadisku, který se jmenuje Gothic 3: Forsaken Gods. Ve své podstatě je to samostatně hratelný datadisk, jehož děj se bude odehrávat dva roky po událostech v trojce. Můžete se tak tedy těšit na svého známého bezejmenného hrdinu, se kterým budete plnit celou řadu nových questů, narazíte na spoustu nových monster, k čemuž určitě s radostí použijete své zbraně a také brnění. Skvělá grafika, vylepšení uživatelského rozhraní i bojového systému a mnoho dalšího vás u hraní udrží spoustu hodin.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Gothic 3 Forsaken Gods

Operation Flashpoint 2 Dragon Rising

14. ledna 2011 v 22:55 | Assassin |  Pc Games
Česká vývojářská společnost se do podvědomí hráčů nesmazatelně zapsala množstvím velmi kvalitních titulů, mezi které se rozhodně řadí i hra s názvem Operation Flashpoint 2: Dragon Rising. Tento díl používá technologii NEON, kterou mimochodem využívá i skvělý titul Colin McRae DIRT. Tento díl vám nabídne mnoho vylepšení původního dílu, takže se můžete těšit na realističtější a intenzivnější hratelnost v nádherných a rozlehlých scenériích. Na bojištích se budete prohánět ve všech možných prostředcích a chybět nemůže samozřejmě ani multiplayer. Co dodat - hra Operation Flashpoint 2: Dragon Rising se jistě zařadí mezi vaše nejoblíbenější válečné tituly.

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :

Crack naleznete zde :

Operation Flashpoint 2 Dragon Rising

Need For Speed Hot Pursuit 2010

12. ledna 2011 v 20:02 | Assassin |  Pc Games
Jak už všichni určitě dobře víte, Need for Speed: Hot Pursuit není pokračováním v pravém slova smyslu. Ve skutečnosti jde o návrat k jedné z nejoceňovanějších podsérií vůbec, která se k lítosti mnoha jejích milovníků na dlouhé roky odmlčela, aby ustoupila trendu tuningových závodů. Pamětníci se tak budou záhy po zapnutí hry cítit jako doma. Tvůrci se vykašlali na nevalné ingredience minulých let, jako byl pokus o doplnění příběhové zápletky, a vy tak můžete bez většího zdržování skočit rovnou na trať. Čeká na vás jediné dilema: stanete se rukou zákona, která bude nemilosrdně potírat každý ilegální závod a dopravní přestupek v Seacrest County, anebo se vysmějete spravedlnosti do tváře usazeni v luxusním sporťáku z říše snů, jenž je doslova stvořen k rychlosti?
Ať se rozhodnete tak či onak, čeká na vás pořádná porce závodů. Obě své role navíc můžete průběžně střídat a uniknout tak možnému stereotypu. Hra za výrazně odlišné strany je totiž příjemně různorodá, stejně jako samotná silniční klání, jichž se budete účastnit. Výše použité slovo závod totiž není mnohdy tak docela na místě. V roli dálničního policisty se pochopitelně žádného závodění v pravém slova smyslu nedočkáte. Vaším úkolem bude naopak nejčastěji pochytat jednoho či více neukázněných řidičů - přirozeně za pomoci hrubé síly. Pokud ale nemáte kompetitivní režimy v lásce, ani tak nepřijdete zkrátka. I vůz s majáčkem na střeše si totiž může užít variaci na klasickou časovku. Zde má ale podobu neúprosného závodu s časem, kdy musíte v šibeničním limitu dojet na zadané místo činu.
Naopak v kůži rozpustilého příslušníka zlaté mládeže se můžete těšit na obvyklou porci klasických závodů, které jsou ovšem v Hot Pursuit v řadě případů obohacené o Damoklův meč visící nad vaší hlavou v podobě všudypřítomných hlídek, které vás nebudou váhat urychleně zpacifikovat. Téměř ve všech případech na vás ale čekají závody z bodu A do bodu B, na okruhy můžete v Hot Pursuit zapomenout. Vaším hřištěm se stane velký otevřený svět Seacrest County, který svou rozlohou údajně až čtyřnásobně trumfne i Paradise City z posledního Burnoutu. Čeká na vás 160 kilometrů dálnic, silnic a silniček, které se klikatí od malebných přímořských letovisek, přes husté zelené lesy i vyprahlou poušť až po vysoko se tyčící štíty zasněžených hor. S realitou nemá krajina - stejně jako jízdní model - pranic společného, ale o to tu nejde. Svým kýčovitým půvabem si vás beztak okamžitě získá

Minimální požadavky:

CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ RAM: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
Grafická karta: 256 MB DirectX 9.0 kompatibilní s Shader Model 3.0 nebo lepší
Kompatibilní grafické karty: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series
Místo na disku: 6,5 GB
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0

Odkaz ke stažení této hry na Pc (100% Funkčnost) :Crack naleznete zde (použíte jenom, když nebude fungovat přiložený crack ke hře.) :